Väärispuidust lipumast 8m.

Väärispuidust lipumast 8m.

Väärispuidust lipumast 8m.

3,800.00

Lipumasti valmistamiseks on kasutatud materjale, mis tagavad selle eluea 30 ja enam aastat.

Masti puitosa on valmistatud accoya puidust (https://www.accoya.com/uk/ ), kasutades selleks traditsioonilist purjelaevade mastide valmistamise tehnoloogiat.

Accoya puidu tehnoloogia põhineb enam kui 80 aastasel teadus- ja arendustööl. Sellist puitu toodetakse säästlikult majandatavatest metsadest saadud puidust (Pinus radiata), kasutamata selleks tootmisprotsessis mürgiseid aineid. Puidu atsetüleerimise tulemusena jäigastuvad puidu rakkude seinad ning puidu paisumis-kahanemine väliste tegurite mõjul väheneb töötlemata puiduga võrreldes üle 6 korra. Seetõttu ei teki puitu lõhesid ning bakterid ja seened ei pääse puidu sisse seda lagundama. Kui tavalise puidu eluiga välistingimutes on kuni 15 aastat, siis accoya puidul on see samades tingimustes 50 aastat ja enam. Accoya puidust toodetel on ka hooldusvälp 3-4 korda pikem kui tavalisel puidul. Sellise puidu vastupidavuse  klass välistingimustes on klass 1* 

Komplekti kuulub:

  • Riigilipp 1 tk, 135×212 cm
  • Vimpel 1 tk, 35×250 cm
  • Lipu liigutamise mehhanism
  • Mehhanismi lukustus
  • Lipunöör
  • Masti paigaldus-tarvikud
Tootekood: -
Kategooria:

Viimistlus

Puitosa on viimistletud Osmo loodussõbralike ja läbipaistvate õlidega. Tooted on kaetud kahe kaitseõli kihiga – esmalt toonõliga ning seejärel ultraviolettkiirguse eest puitu kaitsva õliga. Kuna õli ei tekita jäika ja paksu pinnakaitse kihti nagu lakid ja värvid, siis on seda hiljem lihtne ise kodustes tingimustes käepäraste vahenditega taastada.

Sokkel

Lipumasti sokkel, kinnitustaldrik ja kübar on valmistatud hallmalmist, mis on viimistletud vastupidava polüester pulbervärviga. Hallmalm on pikaealine ja tugev materjal. Detailide toorikud valatakse käsitsi muldvormidesse, mis annab neile käsitööle iseloomuliku detailivõlu. Massiivsed malmdetailid annavad lipumastile ka tugeva tuule puhul hea stabiilsuse ja jäikuse.

Metalli viimistlus: tumehall RAL 7016

Garantii

Lipumasti accoya puidust ja malmist detailide vastupidavuse garantii välistingimustele on 30 (kolmkümmend) aastat.

Lipumasti juures kasutatavate tarvikute garantii on 5 (viis) aastat.
Puit- ja metalldetailide viimistluse garantii on 2 (kaks) aastat.
Tootja poolt teostatud paigaldustööde garantii on 5 (viis) aastat.

Transport

Pakume lipumastidele transporti. Transpordihinna saate arvutada kassas, kui olete täitnud ära oma tarneaadressi.

Lipumasti ja valitud teenused/tarvikud saab kätte kui tellimuse eest on tasutud 14 tööpäeva jooksul.