Marina mast

Marina mast

Marina mast

630.00865.00

Marina mastid ehk laevamasti kujuga lipumastid on saadaval 6-12m kõrgustena. Võrreldes tavamastiga on Marina tüüpi mast ka ise tugevama konstruktsiooniga. Põikpuu ehk raa on 6-9m mastil 1,98m ja 10-12 m mastidel 2,44m. Põikpuu kinnitatakse mastile metallist kinnitusklambri abil ja põikpuu asukohta on võimalik paigutada vastavalt oma soovile. Kõik tarvikud on komlektis va lipud, vimplid jms.

Marina mast ehk laevamasti kujuga lipumast on mõeldud lehvivate lippude, vimplite või lippuvanikute eksponeerimiseks sadamates, turismiobjektidel, laadaplatsidel jne.

Tootekood: -
Kategooria:

KIRJELDUS

Klaasplastist lipumaste pakume 3-18m pikkuses ja igas RAL toonis. Pakutavad mastid on ISO 9001 sertifitseeritud ja testitud “SP Technical Research Institute” poolt Rootsis.

Tellides lipumasti meilt ei pea Te muretsema mitte millegi pärast. Meie tööd iseloomustavad aastatepikkused kogemused ja operatiivsus. Peame enda kohustuseks aidata Teid alates esialgsest konsultastioonist kuni masti püstitamiseni. Nii saame tagada toodete kvaliiteetse tarne ja paigalduse ning kliendile rahulolu aastateks.

Saamaks lipumastide kohta veelgi täpsemat infot, vajutage vastavalte linkidele või Teid huviatavatele toodetele.

PAIGALDUS

Lipumasti paigaldus on lihtne ja teostatav ka ise. Kui vajate lipumasti paigaldamisel meie abi, siis aitame meeleldi. Meie poolt tellitud paigalduse eelis on see, et kasutame reeglina valmisvundamenti, mis tähendab, et mast saab üles ja lipp/vimpel masti samal päeval! (tavapärastel valatakse vundament ning siis läheb aega kivistumiseni kuni nädal)